Hakkımızda

Meta Harita

1990 yılında harita mühendislik-müşavirlik hizmetleri alanında faaliyetlerine başlamış olan firmamız, yurtiçi ve yurtdışı birçok alanda resmi ve özel taahhütleri başarıyla tamamlamış olup, faaliyetlerini ara vermeksizin META HARİTA MÜŞAVİRLİK TAAH. VE TİC. LTD. ŞTİ.  adı altında sürdürmektedir.
Hizmet verdiğimiz alanlarda teknik kabiliyetimiz, kalite sistemimiz ve güvene dayanan hizmet kültürümüz ile tercih edilen firma olarak hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak hedefi ile devam ettirmekteyiz. Firmamız üstlendiği projelerde doğru ve dinamik çözümler geliştirmeyi ve işin zamanında tamamlanmasını ilke edinmiştir.   Çalışmalarını ve hizmetlerini bu anlayışla üreten firmamız, çok sayıda başarılı projeye imza atmıştır. META HARİTA , Mühendislik Hizmetleri'ni, çağımızdaki sürekli değişimleri ve gelişmeleri takip ederek, 1990 yılından bugüne, en hızlı ve en ekonomik iş teslimi politikasından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyon

Gelişen teknolojiyi takip ederek, gerekli eğitimi almış, bilinçli ve deneyimli personel istihdam etmek,
İhtiyaca uygun ve zamanında, kaliteli hizmet sunmak,
Kalite sistemimizin etkinliğini gözden geçirerek sürekli daha kaliteli sonuçlara ulaşabilmek,
Üretim sonrası kaliteyi kültürel bir değer olarak kabul edip , müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmetlerimizi sektöre sunan öncü mühendislik firmaları arasında yerimizi almak ve bulunduğumuz konumu sürekli geliştirmek.

Vizyon

Sektörel bazda beklentileri en üst düzeyde karşılayıp, yeni ve modern teknolojik gelişmeleri müşterilerimize uygulayıp bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
Dünya'da gelişen teknolojileri yakından takip ederek, sürekli iyileştirme prensibi doğrultusunda mükemmelliğini tüm sektöre tanıtmış kaliteli proje ve hizmetlerimizi sektöre sunan şirket konumunda olmak ve bu bilinci çalıştığı diğer kurumlarda da yaygınlaştırmak...